GOTOWANIE: Mięsa

By zrobić tatar wołowy (czyli befsztyk tatarski), nie potrzeba szczególnych umiejętności kulinarnych. Tajemnica sukcesu przepisu na tatara tkwi w wysokiej jakości wołowinie – świeżej, kupionej od zaufanego sprzedawcy. Zobacz, jak przyrządzić klasycznego tatara wołowego.

Polędwiczki wieprzowe to wdzięczny temat kulinarny – można je przyrządzić na wiele sposobów. Polecamy aromatyczne polędwiczki marynowane – Twoi goście je pokochają!

Gołąbki można przygotować na tysiąc różnych sposobów – my zdradzamy szybki przepis na najlepsze gołąbki. Nietypowy, bo zamiast ryżu w nadzieniu do gołąbków zastosowano kaszę mannę. Palce lizać!

Curry to potrawa kuchni indyjskiej, która w swojej tradycyjnej formie zawiera warzywa, mięso lub ryby, ser oraz inne składniki zatopione w sosie. Dziś przygotowaliśmy trochę nietypowe curry, zainspirowany przepisem Karola Okrasy - curry z serc drobiowych. Ciekawe, czy będzie Ci smakowało...

Mięso z fasolą zawinięte w cienki placek z mąki kukurydzianej to kwintesencja kuchni meksykańskiej. Jej smaki możesz przenieść do swojego domu, przygotowując ten środkowoamerykański przysmak dosłownie w kilka minut. Wypróbuj nasz przepis na tortille z mięsem i przekonaj się jak smakuje Meksyk!

Sprawdzona zasada naszych babć mówi, że bigos jest tym lepszy, im dłużej się go gotuje, ponieważ jego składniki muszą się najpierw „przegryźć”. Wypróbuj nasz sprawdzony przepis na bigos.

Najczęściej czytane

Ogrodzenie panelowe. Montujemy gotowe...

Układanie kamienia dekoracyjnego KROK...

Klasyczny tatar wołowy. Jak zrobić...

strzałka

Metamorfoza szafki łazienkowej – zrób to sam. Jak ze starej szafki łazienkow ...

Macie dosyć swojej szafki łazienkowej? Chcecie coś zmienić w łazience, ale nie macie na to...

strzałka

Kartki Walentynkowe

Cztery pomysły na wykorzystanie niepotrzebnych czasopism, resztek kordonka, czy filcu. Łatwo,...

strzałka

haczyki do ramek z zawleczek z puszek

Gdy spadnie nam ze ściany obrazek i nie mamy czasu udać się do marketu po haczyki wystarczy, że...

strzałka

Ozdobne świąteczne świece.

Uwielbiam święta, a zapach cynamonu i pierników chyba najbardziej kojarzy mi się ze świętami,...

             
szukaj na mnóstwo świetnych pomysłów