DOMOWE SOS: Narzędzia

Ostatnie koszenie trawnika już za Tobą? Nie zapomnij przeprowadzić konserwacji kosiarki przed zimowaniem jej w schowku. Zabezpiecz swoją kosiarkę spalinową, a unikniesz przykrych niespodzianek wiosną. Zobacz jak to zrobić krok po kroku.

W każdym domu nie powinno zabraknąć narzędzi i elektronarzędzi. Drobne prace remontowe i naprawcze nie obejdą się bez wiertarki. Sprawdź czym różni się wiertarko-wkrętarka od młota udarowo-obrotowego. Zobacz do jakich prac domowych mogą Ci się przydać.

Rury miedziane, popularne w domowych instalacjach, łączy się najczęściej metodą lutowania. Potrzebna jest do tego lutownica gazowa. Pokazujemy, jak posługiwać się tego rodzaju lutownicą.

Masz żywopłot lub planujesz posadzić? Koniecznie poznaj jakie narzędzia do przycinania żywopłotu proponują producenci. Spośród szerokiej gamy narzędzi ogrodowych na pewno znajdziesz coś dla siebie. Sprawdź naszą listę nożyc do żywopłotu.

Młotki nie służą tylko do wbijania gwoździ, posiadają wiele innych zastosowań. Mogą być wielkie i ciężkie lub bardzo małe i poręczne. Te narzędzia warsztatowe poradzą sobie z każdym zadaniem. Poznaj razem z nami rodzaje narzędzi ręcznych jakimi są młotki.

Układanie płytek to praca, którą możesz wykonać własnoręcznie. Potrzebne Ci będa narzędzia do glazury, ale są one na szczęście tanie i proste w obsłudze. Poznaj przydatne przybory do gładzenia, wiercenia i cięcia glazury.

Jeżeli masz czas lub po prostu lubisz malować ściany w swoim domu- to świetnie. Prezentujemy gamę akcesoriów do malowania. Wałki i pędzle o różnych kształtach i efektach wykończenia ścian. Zobacz i zrób to sam.

Małe wkrętarki akumulatorowe lub działające na baterie można zabrać ze sobą wszędzie. Dzięki małym rozmiarom miniwiertarki zmieszczą się nawet w damskiej torebce. Swoimi możliwościami nie ustepują wiele dużym wiertarko-wkrętarkom

Młotowiertarka to narzędzie, które cię nie zawiedzie nawet w trakcie najtrudniejszych prac remontowych. Z jego pomocą, możesz wykuć otwory w bardzo twardych materiałach takich jak beton, marmur i kamień, skuć stare płytki oraz zrobić bruzdy w ścianach na kable elektryczne.

1 2 >

Najczęściej czytane

Jak zrobić drewniana donicę? Skrzynia...

Jak naprawić cieknący kran? Wymiana...

Montaż szafy wnękowej krok po kroku

strzałka

Metamorfoza szafki łazienkowej – zrób to sam. Jak ze starej szafki łazienkow ...

Macie dosyć swojej szafki łazienkowej? Chcecie coś zmienić w łazience, ale nie macie na to...

strzałka

Kartki Walentynkowe

Cztery pomysły na wykorzystanie niepotrzebnych czasopism, resztek kordonka, czy filcu. Łatwo,...

strzałka

haczyki do ramek z zawleczek z puszek

Gdy spadnie nam ze ściany obrazek i nie mamy czasu udać się do marketu po haczyki wystarczy, że...

strzałka

Ozdobne świąteczne świece.

Uwielbiam święta, a zapach cynamonu i pierników chyba najbardziej kojarzy mi się ze świętami,...

             
szukaj na mnóstwo świetnych pomysłów