DEKORACJE: Świąteczne

Zobacz jak złożyć serwetkę w świąteczny kształt? Przedstawiamy oryginalny pomysł na złożenie choinki z serwetki, którą możesz udekorować zastawę na wigilijnym stole. Zaskocz bliskich swoją kreatywnością i ciekawym wystrojem świątecznego stołu. Sprawdź jak to zrobić!

Elegancko nakryty wigilijny stół to jeden z najważniejszych elementów Bożego Narodzenia. To przecież przy nim zasiadasz z najbliższymi i cieszycie się wyjątkową atmosferą świąt. Warto zadbać o detale stołowego nakrycia, takie jak obrączki na serwetek. Zobacz, jak ze zwykłej drewnianej obrączki wyczarować prawdziwe świąteczne cudo.

Pakowanie prezentów to jedna z najprzyjemniejszych chwil świąt Bożego Narodzenia...kolejną jest ich rozpakowywanie… Zobacz prosty sposób na ciekawe dekorowanie świątecznego prezentu. Wystarczy jednobarwny papier, świerkowe gałązki i kilka drobnych ozdób.

Prezentujemy przepiękne ozdoby choinkowe oczywiście ręcznie robione. Wystarczy kawałek materiału, igła, nici lub maszyna do szycia i możesz stworzyć prawdziwe rękodzieła. Zobacz, jak krok po kroku wykonać dekoracje świąteczne, które możesz zawiesić na choince lub podarować w prezencie.

Skarpeta świąteczna to ozdoba, którą wiesza się nad łóżkiem lub kominkiem. Święty Mikołaj wkłada do niej niewielkie prezenty i słodycze. Skarpetę można oczywiście kupić w sklepie, ale najbardziej cieszą ozdoby wykonane własnoręcznie. Zobacz, jak krok po kroku uszyć christmas stocking z dekoracyjnego materiału.

Cudowna dekoracja wielkanocna na twoje okno. Zobacz jak zrobić kwiaty z bibuły i stworzyć z nich przepiękną kulę w wiosennym klimacie. Nasza ozdoba będzie się dobrze prezentowała zarówno od środka, jak i z zewnątrz.

Zawieszki na butelkę szampana przydadzą się nie tylko na sylwestra, ale i w okresie noworocznym, podczas karnawału. Dzięki nim wybierając się do kogoś z wizytą możemy udekorować butelkę z szampanem lub winem...

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu z nas najpiękniejszy okres w roku. Tych kilku wyjątkowych dni wyczekujemy z zapartym tchem. Im bliżej do świąt, tym większy gwar przygotowań. Dzisiaj pokazujemy, jak krok po kroku zrobić świąteczny lampion ze słoika, który z pewnością znajdziesz w swoim domu. Zobacz, jak udekorować szkło techniką decoupage.

Wysyłanie kartek świątecznych z okazji Bożego Narodzenia to bardzo miła tradycja. Niestety dużo osób rezygnuje z wysyłania bożonarodzeniowych kartek na rzecz smsów i maili. Choć takie życzenia są równie szczere, to jednak te spisane na kartce wprowadzają magiczną atmosferę świąt. Zachęcamy więc do przygotowania własnej kartki z życzeniami bożonarodzeniowymi. Z pewnością osobie, która ją otrzyma sprawi podwójną radość.

1 2 3 18 >

Najczęściej czytane

Jak odnowić stare krzesła. Renowacja...

Jak zrobić miejsce na ognisko w...

Jak zerwać tapetę? Instrukcja usuwania...

strzałka

Metamorfoza szafki łazienkowej – zrób to sam. Jak ze starej szafki łazienkow ...

Macie dosyć swojej szafki łazienkowej? Chcecie coś zmienić w łazience, ale nie macie na to...

strzałka

Kartki Walentynkowe

Cztery pomysły na wykorzystanie niepotrzebnych czasopism, resztek kordonka, czy filcu. Łatwo,...

strzałka

haczyki do ramek z zawleczek z puszek

Gdy spadnie nam ze ściany obrazek i nie mamy czasu udać się do marketu po haczyki wystarczy, że...

strzałka

Ozdobne świąteczne świece.

Uwielbiam święta, a zapach cynamonu i pierników chyba najbardziej kojarzy mi się ze świętami,...

             
szukaj na mnóstwo świetnych pomysłów