Zakochana w sztuce przedstawia

Zakochana w sztuce
strzałka

Zakochana w sztuce

"Zakochana w sztuce" to blog stworzony przez Alicję Zielińską w 2011r. z miłości do sztuki tworzenia kartek, pudełek, ozdób oraz dekoracji wnętrz, rysunku i malarstwa. Posty pojawiają się regularnie w każdy wtorek. Autorka ceni sobie rzetelność oraz kreatywność.

Zapraszamy na bloga

Oryginalna ozdoba świąteczna – choinka ze wstążek. Instrukcja krok po kroku

Czas przedświąteczny sprzyja kreatywności i przygotowywaniu wyjątkowych dekoracji. Najprostsza dekoracja to stroik na stół, nieco bardziej zaawansowane technicznie jest przygotowywanie różnych ozdób choinkowych. Są też nietypowe dekoracje wymagające cierpliwości i dokładności na przykład popularne od pewnego czasu karczochowe choinki.

Ozdoby z szyszek – świąteczna kula. Zrób to sam!

Ozdoby z szyszek najczęściej pojawiają się w domach w okresie Bożego Narodzenia. Szyszki są podstawowym elementem różnych świątecznych dekoracji - stroików i wieńców adwentowych. Można z nich też zrobić ozdobną kulę.

Ozdoby świąteczne: bombka na choinkę krok po kroku

Każdy chce ozdobić choinkę w wyjątkowy sposób. A co lepiej się sprawdzi, jak wykonane samodzielnie ozdoby choinkowe? Zobacz, jak krok po kroku wykonać bombki z kolorowych włóczek i balonów.

Pamiątka komunijna z życzeniami krok po kroku

Zobacz, jak wykonać pamiątkę komunijną dla dziewczynki lub chłopca. Własnoręcznie wykonaj kartkę z życzeniami, która będzie pamiątką tego wyjątkowego wydarzenia jakim jest I Komunia Święta. Pokazujemy krok po kroku, jak wyciąć i skleić elementy kartki okolicznościowej. Zobacz tutorial!

Pudełko na biżuterię - decoupage krok po kroku

Zobacz, jak wykonać dekoracyjne pudełko na biżuterię. Zamykane, drewniane pudełko jest samo w sobie miłym prezentem lub opakowaniem na podarunek. Może pomieścić biżuterię, kosmetyki lub słodycze. Sprawdź instrukcję krok po kroku.

Kartki na Chrzest - 3 propozycje. Piękna pamiątka Chrztu Świętego

Zobacz, jak wykonać własnoręcznie kartkę na chrzest. To piękna pamiątka z okazji Chrztu Świętego, która będzie wspomnieniem na długie lata. Sprawdź, jak krok po kroku wykonać papierową kartkę z życzeniami. Mamy dla Ciebie aż trzy propozycje wykończenia.

Walentynki. Składanie serwetki w serce

Zobacz, jak złożyć serwetki na stole, aby wyglądały imponująco podczas kolacji walentynkowej. Naucz się razem z nami składać papierową serwetkę w kształt serca. Instrukcja krok po kroku.

Obrazek walentynkowy - serca z papieru

Nie masz pomysłu na prezent walentynkowy dla bliskiej osoby? Prezentujemy pomysł, jak wykonać obrazek na Walentynki. Papierowe serca mogą zawierać złote myśli, imiona lub życzenia z okazji Dnia Zakochanych.

Stroik świąteczny zrób to sam. Dekoracja z darów natury

Zobacz, jak wykonać stroik świąteczny ozdobiony darami natury. Wybierz się na spacer do lasu lub parku i zbierz to co pozostawiła po sobie jesień. A może masz już jakieś zbiory? Zrób z nich bożonarodzeniowe ozdoby. Będą pięknie przystrajały Twój dom na święta.

1 2 3 6 >

Najczęściej czytane

Jak zerwać tapetę? Instrukcja usuwania...

Film

Układamy taras z desek kompozytowych -...

Jak postarzyć meble? Bielona szafa,...

strzałka

Metamorfoza szafki łazienkowej – zrób to sam. Jak ze starej szafki łazienkow ...

Macie dosyć swojej szafki łazienkowej? Chcecie coś zmienić w łazience, ale nie macie na to...

strzałka

Kartki Walentynkowe

Cztery pomysły na wykorzystanie niepotrzebnych czasopism, resztek kordonka, czy filcu. Łatwo,...

strzałka

haczyki do ramek z zawleczek z puszek

Gdy spadnie nam ze ściany obrazek i nie mamy czasu udać się do marketu po haczyki wystarczy, że...

strzałka

Ozdobne świąteczne świece.

Uwielbiam święta, a zapach cynamonu i pierników chyba najbardziej kojarzy mi się ze świętami,...

             
szukaj na mnóstwo świetnych pomysłów