WYKOŃCZENIE: Okna i drzwi

Moskitiery do okien dachowych to sposób na pozbycie się nieproszonych gości- komarów, pająków, czy ciem. Gryzący problem zwykle pojawia się wieczorem kiedy zapalane jest światło. Zobacz jak ochronić się przed owadami w letnie wieczory. Przeprowadź montaż moskitiery według naszej instrukcji.

Nie bój się samodzielnie zamontować rolety okiennej. To łatwiejsze niż Ci się wydaje. Zapoznaj się z kilkoma wskazówkami jak zamontować rolety wewnętrzne i przystąp do działania.

Łatwe w montażu drzwi do szaf wnękowych, spiżarni lub sypialni. Gotowe systemy to szybki sposób na przegrodę pomieszczenia. Mogą też tworzyć również ruchomą ścianę. Drzwi przesuwne nie zajmują miejsca podczas otwierania. Zobacz jak je zamontować krok po kroku.

Zobacz jak stylowo i elegancko odmienić wnętrze. Sztukateria powszechnie stosowana w dawnych epokach, dziś przeżywa swój renesans. Pokazujemy jak ozdobić okno za pomocą listwy styropianowej. Tania i prosta w wykonaniu dekoracja zapewni oszałamiający efekt!

Jak rozwiązać problem doświetlenia pomieszczeń bez okien? Idealnym pomysłem jest montaż świetlika dachowego. Zobacz, jak to zrobić.

Wymień parapet, a twoje wnętrze zyska nowy wygląd. Montaż nowego parapetu to doskonała okazja na zmianę aranżacji wnętrz. Może zagrać w pomieszczeniu rolę pierwszoplanową lub zupełnie wtopić się w otoczenie. Zobacz jak przeprowadzić montaż parapetu wewnętrznego według naszej instrukcji.

Kwiatowa dekoracja pozwoli przemienić zwykłe białe drzwi w odważny element wystroju wnętrza. Drzwi obite kwiecistą tkaniną będą się komponować ze ścianą w pastelowym kolorze, która złagodzi ich wyrazistość. Zobacz, jak wykonać tą niepowtarzalną dekorację na drzwi wewnętrzne.

Twoje drzwi nie pasują do nowego wnętrza wzorowanego na styl retro? W naszym kursie pokażemy jak ozdobić drzwi piękną sztukaterią tak, aby pasowały do tradycyjnego wystroju pomieszczenia.

Moskitiera ochroni wnętrze domu przed owadami z zewnątrz. To bardzo przydatny element okna i drzwi, szczególnie gdy mamy własny dom i chcemy korzystać ze świeżego powietrza przez cały dzień. Okna i drzwi mogą być otwarte dzięki moskitierze. Pokazujemy jak zamontować moskitierę na zawiasach.

1 2 3 >

Najczęściej czytane

Jak odnowić stare krzesła. Renowacja...

Połączenie posadzki z płytek...

Montaż brodzika w łazience. Bardzo...

strzałka

Metamorfoza szafki łazienkowej – zrób to sam. Jak ze starej szafki łazienkow ...

Macie dosyć swojej szafki łazienkowej? Chcecie coś zmienić w łazience, ale nie macie na to...

strzałka

Kartki Walentynkowe

Cztery pomysły na wykorzystanie niepotrzebnych czasopism, resztek kordonka, czy filcu. Łatwo,...

strzałka

haczyki do ramek z zawleczek z puszek

Gdy spadnie nam ze ściany obrazek i nie mamy czasu udać się do marketu po haczyki wystarczy, że...

strzałka

Ozdobne świąteczne świece.

Uwielbiam święta, a zapach cynamonu i pierników chyba najbardziej kojarzy mi się ze świętami,...

             
szukaj na mnóstwo świetnych pomysłów