WIDEO: Domowe SOS

Murator TV

Tapetowanie ścian zaczyna się przeważnie od rozprowadzenia kleju do tapet na powierzchnię ścian. W przypadku niektórych tapet klej nanosi się też na ich spodnia powierzchnię. Arkusze nakleja się na ścianę i pędzlem lub wałkiem usuwa powietrze z pęcherzyków pojawiających sie na...

Po zagruntowaniu ścian przychodzi pora na pomiary. Trzeba dokładnie wtyczyć pionową linię do której będą dopasowywane kolejne arkusze tapety. Tapetę rozwiń, żeby mogła się rozprostować. Przygotuj klej do tapet. Są kleje gotowe do użycia lub takie, które...

Zanim zaczniesz przyklajanie tapety musisz zgromadzić odpowiedni ekwipunek. Potrzebne będą noże, nożyczki, poziomnica, miarka, ołówek, wałek i pędzel, gąbka, ścierka i kilka szpachelek. Pierwszą czynnością jest zawsze oczyszczenie i gruntowanie ścian.

Wśród Polaków bardzo popularne stało się wykonywanie własnoręcznych dekoracji. Od biżuterii po wyposażenie wnętrz. Coraz częściej nie są robione tylko na własny użytek, ale także na sprzedaż za pośrednictwem Internetu.

Szklany witraż łączony miękkim metalem jest dość trudny do zrobienia w domu. Mamy jednak propozycję, dzięki której stworzysz efektowną dekorację okna – witraż malowany na szkle. Potrzebujesz tylko kawałka czystego szkła i farb do szkła.

Myjka ciśnieniowa przyda ci się nie tylko do mycia samochodu. Z powodzeniem wykorzystasz ją do wyczyszczenia nawierzchni czy dachu. My pokazujemy, jak za jej pomocą doprowadzić do ładu brudną elewację.

Nie musisz zatrudniać fachowca, aby mieć w ogrodzie pergolę, wiatę czy altanę. Wystarczy, że udasz się do marketu budowlanego. Możesz w nim kupić zestaw do samodzielnego montażu.

Rolety nie tylko chronią przed nadmiarem światła. Odpowiednio dobrane i zamontowane stanowią dekorację wnętrza. Zobacz, jak powinien wyglądać prawidłowy montaż rolet wewnętrznych.

Żaluzje, podobnie jak rolety, ograniczają lub odcinają dopływ światła słonecznego. Aby wygodnie się z nich korzystało, powinny być odpowiednio zamontowane. Zobacz, jak to się robi.

Schody strychowe umożliwiają łatwe i bezpieczne wyjście na poddasze nieużytkowe. Montaż jest stosunkowo łatwy, wystarczą do niego dwie osoby i odpowiedniej wysokości drabina. Zobacz, jak samodzielnie zamontować składane schody strychowe.

Dzięki oklejeniu od wewnątrz starych drzwi wejściowych czarnym futrem zamienią się one w dekorację przedpokoju. To pomysł na szybką i prostą metamorfozę. Zobacz, jak to zrobić.

Pomysł na odnowienie drzwi wejściwoych - białe ościeżnice połączone z czarnym futrem. Co warto wiedzieć przed taką metamorfozą?

1 2 3 5 >

Najczęściej czytane

Jak odnowić stare krzesło drewniane?...

Montaż szafy wnękowej krok po kroku

Jak podłączyć włącznik światła? Montaż...

strzałka

Metamorfoza szafki łazienkowej – zrób to sam. Jak ze starej szafki łazienkow ...

Macie dosyć swojej szafki łazienkowej? Chcecie coś zmienić w łazience, ale nie macie na to...

strzałka

Kartki Walentynkowe

Cztery pomysły na wykorzystanie niepotrzebnych czasopism, resztek kordonka, czy filcu. Łatwo,...

strzałka

haczyki do ramek z zawleczek z puszek

Gdy spadnie nam ze ściany obrazek i nie mamy czasu udać się do marketu po haczyki wystarczy, że...

strzałka

Ozdobne świąteczne świece.

Uwielbiam święta, a zapach cynamonu i pierników chyba najbardziej kojarzy mi się ze świętami,...

             
szukaj na mnóstwo świetnych pomysłów