DOMOWE SOS: Remont

Nadaj nowy wyraz swoim starym kafelkom na ścianie lub podłodze. Przeprowadź remont kuchni bez skuwania płytek. Zobacz, jak w prosty sposób możesz odnowić łazienkę stosując farbę do płytek. Instrukcja malowania krok po kroku.

Zobacz, jak uszczelnić ściany łazienki. Izolacja ścian zapobiegnie przedostaniu się wilgoci do sąsiednich pomieszczeń. Warto jest to zrobić przy okazji remontu. Pokazujemy krok po kroku, jak kłaść na ścianę płynną folie izolacyjną.

Jeśli twoje stare listwy psują wygląd całej podłogi możesz je szybko i łatwo wymienić na nowe. Montaż listwy przypodłogowej najłatwiej jest przeprowadzić na klej montażowy. Jest to trwałe i wodoszczelne połączenie ściany i podłogi. Możesz to również zrobić tradycyjną metodą za pomocą kołków. Zobacz jak wykonać montaż listew przypodłogowych według naszej instrukcji.

Bez właściwie zamontowanego panelu natryskowego nawet najwspanialsza kabina prysznicowa nie spełni swojej funkcji. Dlatego pokazujemy, jak krok po kroku prawidłowo przymocować panel i jak go połączyć i instalacją wodną.

Montaż brodzika to pierwszy krok do kabiny prysznicowej. Przeczytaj jak zamontować półokrągły brodzik akrylowy. To łatwiejsze niż myślisz!

Uszkodzona warstwa termoizolacyjna to dość rzadki wypadek. Jej naprawa nie należy do najłatwiejszych, nie musisz jednak od razu wzywać fachowca. Uszkodzony fragment ocieplenia możesz naprawić samodzielnie. Z naszą instrukcją krok po kroku nie sprawi ci to problemu.

Nowa brama do garażu to spory wydatek, dlatego też, jej wybór powinien być przemyślany. Bramy segmentowe są wygodne w użyciu i zajmują mało miejsca przed garażem. Zobacz, jak krok po kroku zamontować bramę segmentową.

Pokazujemy, jak prawidłowo zamontować w łazience wannę akrylową, jak ją wypoziomować, a następnie podłączyć do syfonu wannowego.

Chcesz mieć dekoracyjną ścianę z cegły w swoim mieszkaniu? Nie musisz budować jej od początku. Wystarczy, że położysz gipsowe płytki dekoracyjne i efekt gotowy. To prosty i tani pomysł na zmianę charakteru wnętrza. Cegłę na ścianę znajdziesz w każdym markecie budowlanym. Sprawdź instrukcję krok po kroku i wykonaj samodzielnie ozdobną ściankę.

Bruk drewniany to nawierzchnia o oryginalnym wyglądzie i przyjemna dla ludzkich zmysłów. Szczególnie miło się spaceruje po niej boso w ciepłe dni. Kostka brukowa doskonale nadaje się na ścieżki i podjazdy z drewna.  Zobacz jak ułożyć bruk według naszych porad.

Oto propozycja dla wszystkich zainteresowanych posiadaniem w domu ceglanej ściany. Choć nie widać tego na pierwszy rzut oka, nasze cegiełki zrobione są z masy akrylowej. Zobacz, jak uzyskać efekt cegły na ścianie.

1 2 3 8 >

Najczęściej czytane

Jak wyciszyć ścianę od głośnego...

Budowa grilla od podstaw. Zobacz, jak...

Jak zrobić miejsce na ognisko w...

strzałka

Mini las

Za oknem śnieg, a u mnie zazieleniło się :). Na przekór aurze kupiłam miskę, sadzonki, woreczek...

strzałka

haczyki do ramek z zawleczek z puszek

Gdy spadnie nam ze ściany obrazek i nie mamy czasu udać się do marketu po haczyki wystarczy, że...

strzałka

Ozdobne świąteczne świece.

Uwielbiam święta, a zapach cynamonu i pierników chyba najbardziej kojarzy mi się ze świętami,...

strzałka

Podkładki pod kubek w kształcie głowy dinozaura DIY. Instrukcja wykonania.

Na stole w kuchni, jadalni czy też na biurku należy dbać o każdy szczegół. Nie bez znaczenia są...

             
szukaj na mnóstwo świetnych pomysłów