Ozdoby z szyszek – świąteczna kula. Zrób to sam!

Ozdoby z szyszek najczęściej pojawiają się w domach w okresie Bożego Narodzenia. Szyszki są podstawowym elementem różnych świątecznych dekoracji - stroików i wieńców adwentowych. Można z nich też zrobić ozdobną kulę.

Krok II - Lakierowanie
Podobne będą:
  • szyszki
  • styropianowa kula
  • lakier
  • wstążki

W jesiennych i zimowych dekoracjach bardzo często wykorzystuje się różnorodne dary natury – owoce, żołędzie, liście, gałązki i szyszki. Można je dodatkowo ozdobić farbą, brokatem lub lakierem. Dopełnieniem szyszkowej dekoracji mogą być koraliki, kokardki, bombki i suszone kawałki owoców. Spróbuj zrobić kulę z szyszek. To łatwy i szybki sposób na piękną dekorację.

Zobacz także:

Stroiki z szyszek i inne ozdoby świąteczne z szyszek – \INSPIRACJE >>>

Jak ubrać choinkę? 26 POMYSŁÓW >>>

Krok I - Przyklejanie szyszek

Do gotowej, styropianowej kuli przyklej szyszki. Użyj kleju na gorąco. Ze wstążeczek zrób kokardki i dołącz je do kuli. Z dłuższego fragmentu wstążki wykonaj zawieszkę.

Krok II - Lakierowanie

Spryskaj całość brokatowym, złotym lakierem.

Opracowanie: Zakochana w sztuce

Zdjęcia: Zakochana w sztuce

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyright © TIME S.A. 2019
hosted by supermedia