DEKORACJE: Świąteczne

Zainspiruj się na święta wielkanocne i wykonaj dekoracje razem ze Zrobiszsam.pl. Zobacz, jakie propozycje ozdób wielkanocnych przygotowali dla Ciebie nasi autorzy. Oryginalne stroiki wielkanocne i aranżacje świątecznego stołu.

Zobacz, jak złożyć serwetki na stole, aby wyglądały imponująco podczas kolacji walentynkowej. Naucz się razem z nami składać papierową serwetkę w kształt serca. Instrukcja krok po kroku.

Nie masz pomysłu na prezent walentynkowy dla bliskiej osoby? Prezentujemy pomysł, jak wykonać obrazek na Walentynki. Papierowe serca mogą zawierać złote myśli, imiona lub życzenia z okazji Dnia Zakochanych.

Powieszenie obrazu wydaje się banalnie proste. A jednak potrafi sprawić kłopot. Oto kilka zasad, których powinieneś się trzymać wieszając obraz na ścianie swojego salonu. Obejrzyj filmową instrukcję krok po kroku i udekoruj swoje wnętrza obrazami…

Zobacz jak zrobić kartkę walentynkową dla Niej lub dla Niego. Wręcz ukochanej osobie kartkę z życzeniami. Wyraź swoje uczucia w prostej, ale oryginalnej formie. Wykonaj własnoręcznie prezent na Walentynki razem z nami.

Prezentujemy ciekawy prezent na Walentynki. Podaruj ukochanej osobie domowe mydło w kształcie serca. To idealny prezent dla Niego. Zobacz jak zrobić mydło według naszej instrukcji.

Dzień zakochanych tuż, tuż. A ty masz już swoją walentynkę? Jeśli nie to możesz stworzyć własną kartkę walentynkową dzięki naszemu tutorialowi. Sprawdź jak krok po kroku wykonać prosty prezent na Walentynki. Bądź kreatywny i zobacz jaka to świetna zabawa.

Podpowiadamy, jak samemu prawidłowo zainstalować pod sufitem w pokoju oświetlenie halogenowe. Do montażu wybraliśmy podwieszany zestaw oświetleniowy.

Zobacz, jak wykonać eko torbę ze wzmocnionym, skórzanym dnem. Taka płócienna torba sprawdzi się na dużych zakupach, a przy tym wygląda stylowo. Jeśli jeszcze nie masz prezentu z okazji Dnia Babci możesz podarować własnoręcznie wykonaną eko torbę.

Własne etui na okulary lub telefon. To nie tylko praktyczna rzecz, ale również coś co można podarować jako prezent dla babci i dziadka z okazji ich zbliżającego się święta. Zapraszamy na samouczek.

Dzień Babci i Dziadka to odpowiedni moment, by podarować im prezent od serca, przygotowany samodzielnie i oddający nasze uczucia. Zobacz, jak w prosty sposób stworzyć pamiątkowy obrazek, dzięki któremu babcia i dziadek poczują się kochani i wyjątkowi.

1 2 3 17 >

Najczęściej czytane

Połączenie posadzki z płytek...

Jak podłączyć włącznik światła? Montaż...

Jak zrobić drewniana donicę? Skrzynia...

strzałka

Metamorfoza szafki łazienkowej – zrób to sam. Jak ze starej szafki łazienkow ...

Macie dosyć swojej szafki łazienkowej? Chcecie coś zmienić w łazience, ale nie macie na to...

strzałka

Kartki Walentynkowe

Cztery pomysły na wykorzystanie niepotrzebnych czasopism, resztek kordonka, czy filcu. Łatwo,...

strzałka

haczyki do ramek z zawleczek z puszek

Gdy spadnie nam ze ściany obrazek i nie mamy czasu udać się do marketu po haczyki wystarczy, że...

strzałka

Ozdobne świąteczne świece.

Uwielbiam święta, a zapach cynamonu i pierników chyba najbardziej kojarzy mi się ze świętami,...

             
szukaj na mnóstwo świetnych pomysłów