Róże z jesiennych liści

Zobacz, jak wykonać jesienną dekorację z zebranych liści na spacerze w parku. Stwórz piękny bukiet kwiatów jesiennych w kolorze złota, czerwieni i brązu. Prezentujemy krok po kroku prosty sposób na wykonanie róży z liści, które niedawno opadły z drzewa.

Róże z jesiennych liści
Potrzebne będą:
  • jesienne liście
  • sznurek lub gumka

Jesienne kwiaty

Z jesiennych liści można wykonać wiele dekoracji. Po powrocie ze spaceru liście należy najpierw delikatnie osuszyć i włożyć między 2 płaszczyzny. Najlepiej sprawdzi się tu książka lub album. Po kilku dniach liść będzie pięknie zasuszony i wyprasowany.

Do naszych różyczek potrzebne są świeże, elastyczne liście. Będzie łatwiej je zaginać i układać oraz nie będą się kruszyć. Do stworzenia bukietu róż z liści nie potrzeba dużych umiejętności manualnych, tylko odrobinę skupienia. Zobacz, jak zrobić te wyjątkowe kwiaty jesienne według naszej instrukcji.

KROK I - Składanie jesiennego liścia

Złóż liść na pół.

KROK II - Zwijanie w kształt róży

Następnie zwiń liść w kształt róży zaczynając od środka kwiatka.

KROK III - Dołaczanie kolejnych liści

W zależności od tego jak duża ma być różyczka możesz dokładać kolejne liście i zawijać wokół utworzonej już formy. Po zakończeniu kwiatka zwiąż gumką lub sznurkiem tuż pod główką.

Murator.tv: Oryginalne świąteczne ozdoby - drewniane renifery

Opracowanie: Zakochana w sztuce

Zdjęcia: Zakochana w sztuce

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Copyright © TIME S.A. 2019
hosted by supermedia