Dekoracje 4 lata, 5 miesięcy temu 596 odwiedzin

Podkładki pod kubek w kształcie głowy dinozaura DIY. Instrukcja wykonania.

Pin It

ocena: 5,0

  • Stopień trudności Stopień trudności Stopień trudności średniozaawansowany
  • cena 10 zł
  • czas wykonania 1 godz.

Na stole w kuchni, jadalni czy też na biurku należy dbać o każdy szczegół. Nie bez znaczenia są tutaj również podkładki pod kubek, szklankę czy też kufel.
Są niekiedy koniecznością jeżeli chcemy zapobiec brzydkim i nieestetycznym śladom jakie pozostają na meblach w miejscach gdzie postawiliśmy szklankę, kubek czy kufel. Oprócz funkcji ochronnej pełnią również, a może przede wszystkim funkcję dekoracyjną. Najczęściej odzwierciedlają upodobania, styl i gusta domowników. Na pewno przykują uwagę Twoich znajomych i będą okazją do pochwalenia się kreatywnością oraz zdolnościami manualnymi. Stanowią również świetne uzupełnienie wyposażenia. Mimo ogromnej ilości oferowanych na rynku podkładek wciąż można zobaczyć jakieś nowe wzory. Najbardziej trwałe i odporne na uszkodzenia i wszelkie zabrudzenia są te zrobione z drewna. Gdy są wykonane dokładnie i estetycznie to na pewno będą stanowiły doskonały dodatek na każdym stole. Mogą być też doskonałym prezentem dla kogoś bliskiego. Jeśli chcesz mieć oryginalne podstawki pod kubki to przyjrzyj się mojej propozycji.
Jest to kolejna propozycja dla miłośników dinozaurów (i nie tylko) obok wykonanej przeze mnie czaszki dinozaura. Jeżeli nie masz pomysłu na prezent, to ten gadżet może być dobrym pomysłem, który z pewnością doceni nie tylko miłośnik dinozaurów. Mogą być ciekawą ozdobą biurka lub stolika w pokoju dziecięcym i młodzieżowym. Z nimi twój stół, biurko czy stolik zyska nowy wygląd. I przede wszystkim można je wykonać własnoręcznie. Wbrew pozorom nie jest to takie trudne. Zapraszam na http://www.majstermania.pl/2016/09/14-podkadki-pod-kubek-w-ksztacie-gowy.html

strzałka

Metamorfoza szafki łazienkowej – zrób to sam. Jak ze starej szafki łazienkow ...

Macie dosyć swojej szafki łazienkowej? Chcecie coś zmienić w łazience, ale nie macie na to...

strzałka

Kartki Walentynkowe

Cztery pomysły na wykorzystanie niepotrzebnych czasopism, resztek kordonka, czy filcu. Łatwo,...

strzałka

haczyki do ramek z zawleczek z puszek

Gdy spadnie nam ze ściany obrazek i nie mamy czasu udać się do marketu po haczyki wystarczy, że...

strzałka

Ozdobne świąteczne świece.

Uwielbiam święta, a zapach cynamonu i pierników chyba najbardziej kojarzy mi się ze świętami,...

             
szukaj na mnóstwo świetnych pomysłów