Anna Czarnota-Borys przedstawia

Jak zerwać tapetę? Instrukcja usuwania tapety krok po kroku

Planujesz remont i chcesz dowiedzieć się jak zerwać tapetę, bo psuje wygląd wnętrza? Zobacz w naszej instrukcji krok po kroku jak usunąć tapetę tak, aby swobodnie nałożyć na ścianę kolejną warstwę wykończeniową.

Jak zamontować świetlik dachowy? Instrukcja krok po kroku

Jak rozwiązać problem doświetlenia pomieszczeń bez okien? Idealnym pomysłem jest montaż świetlika dachowego. Zobacz, jak to zrobić.

Jak zamontować moskitierę na okno dachowe? Praktyczny poradnik

Moskitiery do okien dachowych to sposób na pozbycie się nieproszonych gości- komarów, pająków, czy ciem. Gryzący problem zwykle pojawia się wieczorem kiedy zapalane jest światło. Zobacz jak ochronić się przed owadami w letnie wieczory. Przeprowadź montaż moskitiery według naszej instrukcji.

Korek na ścianę? Dekoracja ścian z płytek korkowych

Pomimo wielu zalet korek jest wciąż niedoceniany i nie należy do najpopularniejszych materiałów wykończeniowych. Może warto by było o nim pomyśleć podczas urządzania wnętrza. Jego zaletą jest naturalność i szlachetność pochodzenia. Chcesz mieć ciche, ciepłe i przytulne pomieszczenie- połóż korek na ścianie. Zobacz jak to zrobić krok po kroku.

Jak zrobić ceramiczny blat kuchenny ? Blat z płytek ceramicznych krok po kroku

Blat kuchenny powinien być zarówno praktyczny, jak i ozdobny. Jeśli zrobisz go z płytek ceramicznych będzie trwały i odporny na wysoką temperaturę oraz środki chemiczne. Zobacz krok po kroku, jak zrobić blat kuchenny z kafelków.

Jak odnowić stare krzesło drewniane? Renowacja zniszczonego mebla krok po kroku

Stare meble wciąż mają swoich zwolenników ponieważ są solidniejsze od nowych lecz tanich, dość niskiej jakości. Jeśli masz zniszczone krzesło, dokonaj jego samodzielnej renowacji, która nie jest skomplikowana i przynosi wiele satysfakcji. Zobacz, jak odnowić stare krzesło drewniane krok po kroku.

Renowacja starych mebli. Odmień wygląd szafki z szufladami. Dekoracja metodą...

Do przerobienia starych, zwykłych szafek w oryginalne meble metoda okleinowania wystarczą proste i tanie materiały. Zobacz, jak przy użyciu serwetek odświeżyć wygląd starej szafki.

Odnawianie mebli. Malowanie dekoracyjne starej szafki

Odnawianie mebli to bardzo dobra zabawa. Wystarczy tylko znaleźć nieco wolnego czasu i popuścić wodze fantazji. Prace nie są skomplikowane, więc z łatwością można wykonać je samodzielnie. Pokazujemy jak przeprowadzić malowanie dekoracyjne wysłużonych szafek.

Kamień na ścianę. Jak kleić płytki dekoracyjne?

Kamień to jeden z najpopularniejszych materiałów wykończeniowych. Jest trwały, a jednocześnie naturalny, a do tego świetnie wygląda w otoczeniu innych materiałów. Zobacz, jak łatwo wykończyć własną ścianę płytkami dekoracyjnymi imitującymi kamień.

1 2 >

Najczęściej czytane

Ogrodzenie panelowe. Montujemy gotowe...

Układanie kamienia dekoracyjnego KROK...

Jak zbudować taras drewniany?...

strzałka

Metamorfoza szafki łazienkowej – zrób to sam. Jak ze starej szafki łazienkow ...

Macie dosyć swojej szafki łazienkowej? Chcecie coś zmienić w łazience, ale nie macie na to...

strzałka

Kartki Walentynkowe

Cztery pomysły na wykorzystanie niepotrzebnych czasopism, resztek kordonka, czy filcu. Łatwo,...

strzałka

haczyki do ramek z zawleczek z puszek

Gdy spadnie nam ze ściany obrazek i nie mamy czasu udać się do marketu po haczyki wystarczy, że...

strzałka

Ozdobne świąteczne świece.

Uwielbiam święta, a zapach cynamonu i pierników chyba najbardziej kojarzy mi się ze świętami,...

             
szukaj na mnóstwo świetnych pomysłów